ציפוי חרסינה

Cerec - ציפוי חרסינה

כולם רוצים לחייך חיוך רחב בידיעה שהחיוך משפיע לא רק על המראה החיצוני אלא גם על הנפש והבטחון העצמי.  לשיפור החיוך והמראה האסתטי השימוש בציפוי חרסינה היא אופציה מצויינת.

בעזרת ציפוי חרסינה ניתן לשנות את צורת השן, להשלים שיניים שבורות, לשנות גוון להסתיר כתמים לא רצויים ולגרום  לנו לחייך יותר !

טרום טיפול

רופא השיניים מסיר שכבה דקה של השן ולאחר השחזה מינימלית נלקחת מידה של השיניים. בשיטת ה-cerec המידה הינה מידה דיגיטלית, מדוייקת ויעילה. יתרונות נוספים לשיטה הפועלת בהצלחה במרפאתו של ד”ר מרק וייזבוך, הם אי שימוש בחומרים זמניים למיניהם היכולים ליצור ליקויים שונים, השיחזור נעשה מחרסינה אל מול המטופל, בפרק זמן קצר ומאוד מדוייק.

תהליך הטיפול

ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה

בעזרת תוכנה ממוחשבת של חברת Cerec תלת מימד, מתבצע צילום דיגיטלי של השן והופך אותו למודל וירטואלי שמוצג על גבי צג המחשב ברזולוציה גבוהה.

בזכות מיומנותו ונסיון רב של ד”ר מרק וייזבוך, מתבצע שחזור באמצעות התוכנת מחשב, ולאחר מספר דקות עובר המידע הממוחשב למכשיר הגלופה הנמצא במרפאה. 

בפרק זמן קצר מתבצע הציפוי, שחזור של צבע השן מחרסינה בלבד ומוכן לשלב הבא. מתבצעת התאמה מלאה, ליטוש הציפוי לפני הדבקה מלאה וללא צורך בציפוי זמני. (הליך זמני המתרחש ללא שיטת ה- cerec, בו ממתין הפציינט מספר ימים עד לקבלת השן וכן בכאבים בעת המדידות)

 יש לציין כי החרסינה אינה נצבעת ולכן התוצאה האסתטית תהיה לשנים רבות, להבדיל מסתימה לבנה, שיכולה לשנות גווניה עם הזמן. 

במרפאה שלנו דואגים להליך טיפול בצמוד למעבדת השיניים ובמקביל לתהליך השיקום מקבל הפציינט דיווח והסבר על כל שלב בתהליך ועדכון ההתקדמות הרפואית לגביו.

Свяжитесь с нами

Пожалуйста, заполните форму, и мы свяжемся с вами как можно скорее

טלפון למקרי חירום
שירותי המרפאה
המיקום שלנו
שאלות נפוצות
שרות לתושבי חו"ל